Global Retail TV in Turkey

Spread the love

At Global Retail TV, we are keen to deliver to you the latest Retail news
from retailers and companies across In Turkey. Our retail team in London will work hard to share with you the best practices and the latest retail news. We talk to retail experts and Managers from all In Turkey cities to deliver to you the outstanding information and keep you up to speed.

With our retail show in In Turkey, we will be broadcasting for you the key stories of major retailers and success heroes from Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya and other parts of the country.

With our Retail news in In Turkey, we keep you updated with the latest retail ecosystem changes and financial situation for the major retailers and groups in In Turkey.

We are keen to help you learn more about retail management
in In Turkey and how you can use our retail experts best practices to boost your customers experience and your sales.

You should never miss a retail event in In Turkey. under our retail events
section
, we will be sharing with you the major retail meeting and
exhibitions in In Turkey as we will be covering for you LIVE the key stories.

The retail Tech section is the place where we will share with you the latest retail technologies in In Turkey. We will bring to you the major success stories and the Retail technologies in In Turkey.

We are determined to help the retail employees improve their skills and
competencies. Under our retail training section, we share with our audience in the In Turkey the best trainings and development programs along with certified retail coaches and Retail Trainers courses and sessions in the In Turkey.

At Global Retail TV, you can post or view the latest retail jobs in In Turkey. You will find all retail management positions in Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya and other parts of the country. Our platform includes all retail job positions in In Turkey.

If you are a retailer in In Turkey or a retail technology or a service
provider in In Turkey and looking for assistance to promote your products and services, talk to our team in Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya and we will help you scale your retail business.

 

 

Global Retail TV olarak, Türkiye’deki perakendecilerden ve şirketlerden en son Perakende haberlerini size ulaştırmak istiyoruz. Londra’daki perakende ekibimiz, en iyi uygulamaları ve en son perakende haberlerini sizinle paylaşmak için çok çalışacaktır. Size olağanüstü bilgileri sunmak ve sizi hızlandırmak için Türkiye’nin tüm şehirlerinden perakende uzmanları ve Yöneticilerle konuşuyoruz.

Türkiye’deki perakende şovumuz ile İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve ülkenin diğer bölgelerinden büyük perakendecilerin ve başarı kahramanlarının önemli hikayelerini sizler için yayınlayacağız.

Türkiye’deki Perakende haberlerimizle, Türkiye’deki büyük perakendeciler ve gruplar için en son perakende ekosistem değişiklikleri ve finansal durum hakkında sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Türkiye’de perakende yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve müşterilerinizin deneyimini ve satışlarınızı artırmak için perakende uzmanlarımızdan en iyi uygulamaları nasıl kullanabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Türkiye’deki bir perakende etkinliğini asla kaçırmamalısınız. perakende etkinlikleri bölümümüzün altında, sizler için önemli hikayeleri YAŞAYACAĞIZ için Türkiye’deki önemli perakende toplantı ve sergilerini sizlerle paylaşacağız.

Perakende Teknolojileri bölümü, Türkiye’deki en yeni perakende teknolojilerini sizlerle paylaşacağımız yerdir. Türkiye’deki önemli başarı öykülerini ve Perakende teknolojilerini sizlerle buluşturacağız.

Perakende çalışanlarının becerilerini ve yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olmaya kararlıyız. Perakende eğitim bölümümüz altında, Türkiye’deki en iyi eğitim ve gelişim programlarının yanı sıra, Türkiye’deki sertifikalı perakende koçları ve Perakende Eğitmenleri kursları ve oturumlarını Türkiye’deki izleyicilerimizle paylaşıyoruz.

Global Retail TV’de, Türkiye’deki en son perakende iş ilanlarını yayınlayabilir veya görüntüleyebilirsiniz. Tüm perakende yönetimi pozisyonlarını İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve ülkenin diğer bölgelerinde bulacaksınız. Platformumuz Türkiye’deki tüm perakende iş pozisyonlarını içermektedir.

Türkiye’de bir perakendeciyseniz veya Türkiye’de bir perakende teknolojisi veya hizmet sağlayıcısıysanız ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak için yardım arıyorsanız, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya’daki ekibimizle konuşun ve perakendenizi ölçeklendirmenize yardımcı olalım iş.